ДІДЖИТАЛ-МАЙСТЕРКИ — ЛЮТИЙ 2023

Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Чернівецькій області заплановано проведення онлайн-тренінгів “Діджитал-майстерок” з метою покращення цифрових навичок педагогічних працівників ЗП(ПТ)О області.
☝️ Силабус діджитал-майстерок/тренінгів розроблено НМЦ ПТО у Чернівецькій області (автори - Микитюк Світлана, Вишневська Світлана), завдяки набутим компетентностям під час навчання за Програмою «EU4Skills: кращі навички для сучасної України», а саме, курсу “Тренінг для тренерів”, який проводився Фінським консорціумом програми, та курсу "Тренінг для тренерів для представників обласних НМЦ ПТО, які працюють з педагогічними працівниками ЗП(ПТ)О".
⏰ Навчання буде відбуватися один раз на тиждень (щосереди) з 16:00 до 18:00 протягом місяця.
📆 Початок навчання – 27 вересня 2023 року.
📑🏆 Сертифікація відбувається після обов’язкового виконання випробувань за всіма темами. Загальний навчальний обсяг - 24 академічних годин (0,8 кредиту ЄКТС) — 4 лекції (8 год) в синхронному режимі та 16 година на самоопрацювання в асинхронному режимі.

____________________________________
Структура діджитал-майстерок:
🎯 Допоміжні сервісами (швидкий скріншот, скорочувач URL-адрес, шрифти, гарячі клавіші, QR-коди);
🎯 Сервіс Symbaloo у роботі викладача ЗП(ПТ)О;
🎯 Сервіс Canva у роботі викладача ЗП(ПТ)О;
🎯 Сервіс Wakelet у роботі викладача ЗП(ПТ)О.
👩‍💼 Навчання відбувається на платформах Microsoft Teams та Google Classroom. Для забезпечення ефективного навчання до кожної теми розроблені інструкції з інфографікою, відеоінструкції, тести, практичні завдання в середовищі Google Classroom. Також з кожної теми додаються довідкові матеріали. Кожний слухач індивідуально виконує практичне завдання з використанням наданого інструментарію.

Адреса

вул. Якоба фон Петровича, 16

м. Чернівці

58000

Контактні дані

Тел. (0372) 52-34-08

e-mail: nmc_pto_cv @ukr.net

facebook

Графік роботи

Понеділок - п'ятниця: 8.30 - 17.00

Обідня перерва: 12.00 - 12.30

Вихідні: субота, неділя

Мапа

Меню