22 травня 2024 року відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти на 2024 рік відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів предмета «Захист України» ЗП(ПТ)О у Чернівецькій області – «Формування у допризовної молоді патріотичної свідомості та готовності до захисту національних інтересів держави».
Відкриття засідання розпочалося з вітального слова Світлани МИКИТЮК, директора Навчально-методичного центру професійної освіти у Чернівецькій області висвітленням значущого питання: «Формування кваліфікованого робітника – патріота, громадянина України» та перспектив оновлення предмета «Захист України».
Методист Марина ВАСІЛЬЄВА Навчально-методичного центру професійної освіти у Чернівецькій області зосередила увагу присутніх своєю темою на пріоритетних напрямах роботи у формуванні патріотичної та національної свідомості допризовної молоді.
Гість засідання Володимир ЯЛОВКО, начальник групи комунікацій штабу управління в/ч А7035, офіцер, зосередив увагу на правильному формуванні необхідних компетентностей у допризовної молоді, проблемами з якими стикається молодь. Побажав плідної праці з вірою в ПЕРЕМОГУ.
Алла ПУЛЬБЕР, заступник директора з виховної роботи Сокирянського вищого професійного училища, виступила з темою: «Вони віддали все, щоб існувала українська держава» наголосивши на необхідності проведення заходів, годин пам’яті, волонтерської та пошукової роботи закладу з патріотично-національного виховання зі здобувачами освіти.
Анна ЄРЕМЕНЧУК, здобувачка освіти Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту виступила з темою «Волонтерство і патріотизм: веління часу», в якій висвітлила свої лідерські якості, важливість та значущість кожної робітничої професії сьогодення та майбутнього України.
Ілля БЕЗЕРКО, викладач предмета «Захист України» Чернівецького ліцею сфери послуг, презентував тематично-польові роботи та віпрацювання навиків при домедичній допомозі в надзвичайних ситуаціях, та наголосив на актуальності практичної складової цієї теми.
Олег НАЗАРЧУК, викладач хімії та біології Кельменецького професійного училища, як класний керівник презентував виховний захід «Жіночі долі на війні». На прикладі історій жіночих долей зосередив увагу виховання почуття гордості, поваги, шани до «жінки – захисниці».
Наприкінці засідання були підведені підсумки, обмін думками та значущість обраної для обговорення теми, як для сьогодення так і повоєнний період.
ЗАСІДАННЯ ОМО ВИКЛАДАЧІВ ПРЕДМЕТА «ЗАХИСТ УКРАЇНИ»
Перегляди: 165