Дуальна форма навчання

Дуальна форма здобуття професійної освіта – це спосіб навчання, за яким теоретичний матеріал опановується в закладі з педагогом, а практичне навчання проходить на виробництві. Такий підхід суттєво відрізняється від «практичних відпрацювань», оскільки в його основі не тільки закріплення теорії на практиці, а саме навчання в умовах виробництва.

Після випуску учні, які навчалися за дуальною формою, вміють працювати з технікою, розуміють усі технологічні процеси та мають досвід взаємодії з досвідченими фахівцями підприємств. Часто їм потім пропонують відкриті вакансії на цьому ж підприємстві, тож їхнє працевлаштування є досить високим. 

_____________________________________________________________________________________________________________

НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА

МоН

 

На виконання статті 9 Закону України «Про освіту», наказів Міністерства освіти і науки України від 23.06.2017 №916 «Про впровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників», від 15.05.2018 № 473 «Про розширення переліку закладів професійної (професійно-технічної) освіти для впровадження елементів дуальної форми навчання» розширено перелік  закладів із запровадження  елементів дуальної форми навчання (проєкт реалізовано у трьох закладах з п’яти професій: у експериментальній групі Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ на робочих місцях  підприємств громадського харчування за професією «Кухар», на базі ДПТНЗ «Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту» з професії «Слюсар рухомого складу, помічник машиніста тепловоза», ВПУ3 м.Чернівці, професій «Кравець, закрійник». Кількість здобувачів освіти, які навчалися за дуальною формою складає 135 осіб, що на 25 осіб більше, ніж станом на грудень 2019 року.

Інформація про  результати моніторингу діяльності закладів, які започаткували здобуття освіти за дуальною формою у Чернівецькій області

Дуальна форма 0001

Дуальна форма 0002

Дуальна форма 0003 

Адреса

вул. Якоба фон Петровича, 16

м. Чернівці

58000

Контактні дані

Тел. (0372) 52-34-08

e-mail: nmc_pto_cv @ukr.net

facebook

Графік роботи

Понеділок - п'ятниця: 8.30 - 17.00

Обідня перерва: 12.00 - 12.30

Вихідні: субота, неділя

Мапа

Меню