ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ

 
 • Еразмус+ - Програма Європейського Союзу у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту 

 • House of Europe (“Дім Європи”) — програма, що фінансується Європейським Союзом, створена для підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС та Великій Британії. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.

 • Cedefop The European Union Agency for vocational education and training, skills and qualifications
  Cedefop підтримує просування, розробку та реалізацію політики Союзу в галузі професійної освіти та навчання (ПТО), а також політику навичок і кваліфікацій, працюючи разом з Комісією, державами-членами та соціальні партнери. З цією метою він покращує та поширює знання, надає докази та послуги для розробки політики, включаючи висновки на основі досліджень, а також сприяє обміну знаннями між ЄС та національними суб’єктами.

 • Інструмент інституціональної розбудови TAIEX
  Це інструмент технічної допомоги та обміну інформацією, що надається Європейською Комісією з метою розбудови інституціональної спроможності, наближення та імплементації національного законодавства до законодавства Європейського Союзу (acquis communautaire), а також його подальшого ефективного застосування.


 • Європейська рамка кваліфікацій
  ЄС розробив Європейську рамку кваліфікацій (EQF) як інструмент перекладу, щоб зробити національні кваліфікації легшими для розуміння та порівнянними. EQF прагне підтримувати транскордонну мобільність учнів і працівників, сприяти навчанню впродовж життя та професійному розвитку по всій Європі.SDG UKR targets coverЦілі Сталого Розвитку, адаптовані для України (2015–2030 роки)

 

 

 

 

 

 


 Євроінтеграція 2022 2

 ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

 

 

 

 

 


Євроінтеграція 2022 1

Урядова кампанія EUКраїна розповідає про 6 базових європейських цінностей, розкриває практичний зміст євроінтеграції і ті переваги та можливості, які з’являються в житті українців завдяки інтеграції нашої країни до ЄС.

 

 

Адреса

вул. Якоба фон Петровича, 16

м. Чернівці

58000

Контактні дані

Тел. (0372) 52-34-08

e-mail: nmc_pto_cv @ukr.net

facebook

Графік роботи

Понеділок - п'ятниця: 8.30 - 17.00

Обідня перерва: 12.00 - 12.30

Вихідні: субота, неділя

Мапа

Меню