EU4Skills: кращі навички для сучасної України

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

"EU4Skills: кращі навички для сучасної України" – це спільна програма ЄС та його держав-членів Німеччини, Фінляндії, Польщі та Естонії для підтримки реформи професійно-технічної освіти в Україні.
Мета програми: EU4Skills підтримує реформу професійно-технічної освіти в Україні з метою зробити навчання таким, що відповідає вимогам ринку праці, та допомогти молоді та дорослим реалізувати власний потенціал.
Тривалість: 2019-2023 роки.
Фінансування: загальний обсяг 58 млн євро, з них 21 млн євро спрямують на оновлення обладнання та інфраструктури.
СТРУКТУРА ПРОГРАМИ EU4SKILLS
Компонент 1. Підвищення ефективності реформи професійно-технічної освіти
  • Посилення ролі та розбудова спроможності регіональних рад у роботі з закладами профосвіти.
  • Розробка  концепції та плану дій щодо оптимізації мережі закладів профосвіти,  оцінка системи фінансування сектору, дослідження потреб ринку праці.
  • Створення механізмів та умов, які розширять можливості здобуття професії та професійної освіти.
Компонент 2. Покращення якості, привабливості профосвіти та збільшення її відповідності потребам ринку праці
  • Співпраця з Національним агентством кваліфікацій 
  • Розробка та запровадження нових сучасних стандартів та професій.
Компонент 3. Модернізація інфраструктури та обладнання
  • Оновлення  обладнання у вибраних закладах 7ми пілотних областей: Львівська,  Вінницька, Запорізька, Миколаївська, Полтавська, Рівненська та  Чернівецька області.
  • У кожній  області кілька закладів претендують на можливість стати Центром  професійної досконалості. Ці заклади запланували створити у період з  2021-2023 роках. Рішення та перелік закладів, де створять Центри професійної досконалості будуть фіналізовані після докладного аналізу профільними експертами.
Планується, що центри професійної досконалості стануть:
  • інноваційними осередками із кращими практиками реформи;
  • платформою для взаємодії між закладами профосвіти, бізнесом, владою та громадянами;
  • прикладом для поширення пілотного досвіду з іншим закладами в україні.
Програма реалізується за підтримки європейського союзу та його держав-членів німеччини, фінляндії, польщі та естонії. Програму в україні реалізують Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), Kreditanstalt für Wiederaufbau (KfW) та партнери.

ЗАХОДИ В РАМКАХ ПРОЄКТУ У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Розгортання Microsoft Office 365 А1. Відповідно до міжнародного Проєкту «EU4Skills: кращі навички для сучасної України», програми з розгортання інструменту Microsoft Office 365 А1 у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Чернівецької області, дорожньої карти, затвердженої наказом Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації від 08.02.2021 №31 «Щодо підготовки та затвердження дорожньої карти з розгортання Microsoft Office 365 А1 у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області», за І півріччя 2021 року відбулось розгортання Microsoft Office 365 А1 серед закладів ЗП(ПТ)О Чернівецької області.


опитуваня 87979 щг098 щшггщ
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Чернівецькій області, сприяв та організував участь закладів професійної (професійно-технічної) освіти Чернівецької області в двох опитуваннях від проекту EU4Skills, а саме, опитування випускників 2020 року ЗП(ПТ)О та опитування педпрацівників та випускників 2021 року ЗП(ПТ)О щодо формування підприємницьких компетентностей. Так у червні 2021 року заклади професійної (професійно-технічної) освіти Чернівецької області долучились до опитування випускників 2020 року. Дане опитування проводиться на платформі LimeSurvey та є одним з елементів Інформаційної системи ринку праці, що розроблена та впроваджується у рамках проекту «EU4Skills: кращі навички для сучасної України».
 

 

Адреса

вул. Якоба фон Петровича, 16

м. Чернівці

58000

Контактні дані

Тел. (0372) 52-34-08

e-mail: nmc_pto_cv @ukr.net

facebook

Графік роботи

Понеділок - п'ятниця: 8.30 - 17.00

Обідня перерва: 12.00 - 12.30

Вихідні: субота, неділя

Мапа

Меню