ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ


Анонс тренінгу

Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Чернівецькій області на 2022 рік розпочато дистанційні тематичні тренінги для педагогічних працівників ЗП(ПТ)О «Кар'єрне консультування і розвиток підприємницьких навичок здобувачів освіти» (автори: Світлана Микитюк - директор НМЦ ПТО у Чернівецькій області, Людмила Білоус, Світлана Харівська - методисти Центру), які триватимуть до кінця травня 2022 року.
Тематичні тренінги сприятимуть розвиткові професійних ключових компетентностей педагогічних працівників ЗП(ПТ)О; розвитку м’яких навичок, формуванню компетентності щодо реалізації успішної професійної кар'єри, розвитку навичок самозайнятості для молоді, як майбутніх кваліфікованих робітників.

 

 

 

Силабус дистанційних тренінгів 

 


Майстерки банер від 04.09.2022

НМЦ ПТО у Чернівецькій області заплановано проведення онлайн-тренінгів “Діджитал-майстерки” з метою покращення цифрових навичок педагогічних працівників ЗП(ПТ)О області.
Силабус діджитал-майстерок/тренінгів розроблено НМЦ ПТО у Чернівецькій області (автори - Микитюк Світлана - директор НМЦ ПТО у Чернівецькій області, Вишневська Світлана- методист Центру), завдяки набутим компетентностям під час навчання за Програмою «EU4Skills: кращі навички для сучасної України», а саме, курсу “Тренінг для тренерів”, який проводився Фінським консорціумом програми, та курсу "Тренінг для тренерів для представників обласних НМЦ ПТО, які працюють з педагогічними працівниками ЗП(ПТ)О". Сертифікація відбувається після обов’язкового виконання випробувань за всіма темами. Загальний навчальний обсяг - 24 академічних годин (0,8 кредиту ЄКТС) — 4 лекції (8 год) в синхронному режимі та 16 година на самоопрацювання в асинхронному режимі. Навчання відбувається на платформах Microsoft Teams та Google Classroom. Для забезпечення ефективного навчання до кожної теми розроблені інструкції з інфографікою, відеоінструкції, тести, практичні завдання в середовищі Google Classroom. Також з кожної теми додаються довідкові матеріали. Кожний слухач індивідуально виконує практичне завдання з використанням наданого інструментарію.

Силабус дистанційних тренінгів


Звіт про роботу дистанційних тренінгів/діджитал-майстерок з цифрової грамотності для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Чернівецької області у 2022 році

Адреса

вул. Якоба фон Петровича, 16

м. Чернівці

58000

Контактні дані

Тел. (0372) 52-34-08

e-mail: nmc_pto_cv @ukr.net

facebook

Графік роботи

Понеділок - п'ятниця: 8.30 - 17.00

Обідня перерва: 12.00 - 12.30

Вихідні: субота, неділя

Мапа

Меню