Лідерство банер посібника

Комплексний посібник «Лідерство» для фахівців психологічної служби та тренерів

Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Чернівецькій області видано комплексний посібник з лідерства. Видання посібника підкреслює прагнення Центру озброїти фахівців психологічної служби, тренерів необхідним інструментарієм у професійній діяльності.
☝ Випуск цього посібника задовольняє зростаючий попит на лідерські навички на ринку праці, що постійно розвивається, і підкреслює відданість Центру залишатися в авангарді освітніх інновацій.
📗 Посібник є комплексною працею педагогів та спеціалістів Чернівецької області, що пропонує цілісний підхід до розвитку лідерства. Він охоплює широкий спектр тем, від теоретичних основ лідерства, діагностичного інструментарію до розробки тренінгових занять з лідерства.
Використання посібника у роботі дозволить фахівцям розвивати у здобувачів освіти знання та навички, необхідні для успіху в кар’єрі, впевненого та компетентного керівництва, поглибить розуміння лідерства, що в комплексі дозволить стати рушійною силою інновацій, продуктивності та позитивних змін у відповідних галузях.

Адреса

вул. Якоба фон Петровича, 16

м. Чернівці

58000

Контактні дані

Тел. (0372) 52-34-08

e-mail: nmc_pto_cv @ukr.net

facebook

Графік роботи

Понеділок - п'ятниця: 8.30 - 17.00

Обідня перерва: 12.00 - 12.30

Вихідні: субота, неділя

Мапа

Меню