Панорамний вебінар «Soft skills: практики формування в умовах воєнного стану»

278246877 5134634866603192 5503223839655239129 n13 квітна 2022 року Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Чернівецькій області та Вище професійне училище №3 м. Чернівці долучились до Панорамного вебінару «Soft skills: практики формування в умовах воєнного стану» в рамках експерименту регіонального рівня «Формування м'яких навичок (soft skills) майбутніх кваліфікованих робітників в освітньому середовищі закладу професійної (професійно-технічної) освіти» (наук. кер. ‒ к.п.н., доцент І.П. Краснощок ЦДПУ ім. В. Винниченка, наук. конс. ‒ д.п.н., проф. Л.М. Сергеєва і к.п.н., доц. В.О. Купрієвич ДЗВО «УМО»НАПН України).
Робота вебінару розпочалась хвилиною мовчання в пам'ять про загиблих українців від агресії рф.
У роботі взяли участь слухачі курсів підвищення кваліфікації ЦІПО (директори ЗП(ПТ)О), заступники директорів з навчально-виробничої роботи ЗП(ПТ)О), педагогічні працівники закладів та установ професійної (професійно-технічної) освіти.
Учасників ЕПМ привітали:

🔸 Шумік І.В., генеральний директор Директорату професійної освіти МОН України, канд. наук з держ. управління;
🔸 Кириченко М.О., ректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор філософії, член-кор. Національної академії наук вищої освіти України;
🔸 директори НМЦ ПТО: А.П. Шолудько (Кіровоградська обл.), С.М. Микитюк (Чернівецька обл.), Т.О. Лазарєва (Одеська обл), Н.Ю. Самойленко (Сумська обл), заст. дир Н.Г. Сологуб (Харківська обл).

Учасниками вебінару було презентовано практики формування soft skills педагогів та здобувачів освіти ЗП(ПТ)О в умовах воєнного стану та досвід успішного вирішення актуальних в таких складних умовах завдань, завдяки наявних в суб’єктів освітнього процесу softs kills. Зазначалось, що набутий в рамках реалізації експерименту досвід розвитку м’яких навичок, дозволив освітнім закладам швидко й креативно реагувати на соціальні зміни.
У ході проведення Панорамного вебінару наголошувалось, що формування soft skills у суб’єктів освітнього процесу залишається актуальним завданням ЗП(ПТ)О і в умовах воєнного стану, але потребує врахування особливостей міжособистісної взаємодії характерних для нього.
☝️ Сформовано рекомендації з урахуванням актуальності, важливості для теорії та практики професійної освіти пропозицій, викладених у доповідях і виступах, учасників Панорамного вебінару «Soft skills: практики формування в умовах воєнного стану».

Soft skills практики формування в умовах воєнного стану 2

Soft skills практики формування в умовах воєнного стану 1


 

Адреса

вул. Якоба фон Петровича, 16

м. Чернівці

58000

Контактні дані

Тел. (0372) 52-34-08

e-mail: nmc_pto_cv @ukr.net

facebook

Графік роботи

Понеділок - п'ятниця: 8.30 - 17.00

Обідня перерва: 12.00 - 12.30

Вихідні: субота, неділя

Мапа

Меню