ТРЕНІНГ: ПЛАТФОРМА ARTICULATE 360. ІНТЕРФЕЙС ARTICULATE RISE 360.

9 квітня 2025 року відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області на 2025 рік та програми курсу «Створення електронного навчального контенту на платформі Articulate 360 в інструменті Rise», відбувся тренінг для педагогічних працівників ЗП(ПТ)О.
Мета курсу - розвиток навичок педагогічних працівників ЗП(ПТ)О у створенні електронного навчального контенту на платформі Articulate 360 та формування курсів в інструменті Rise 360.
Під час тренінгу Світлана Вишневська, методист Центру, познайомила учасникам курсу з платформою Articulate 360 та інтерфейсом інструменту Rise 360. В межах Тренінгу 1 педагогічні працівники:

  • Розглянули ключові особливості та переваги платформи Articulate 360.
  • Навчилися авторизовуватись у тріальній версії Articulate 360 та ознайомились з базовими налаштуваннями в Rise 360.
  • Дізналися про типи проєктів, які можна створювати на платформі: Курс (Course) чи Мікронавчання (Microlearning).

Нагадаємо, курс розроблено НМЦ ПТО у Чернівецькій області з метою вдосконалення цифрових компетентностей педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Чернівецької області.
Навчання відбувається на платформах Microsoft Teams та Google Classroom. Для забезпечення ефективного навчання до кожної теми розроблені інструкції з інфографікою, відеоінструкції, практичні завдання в середовищі Google Classroom. Також з кожної теми додаються довідкові матеріали. Кожний слухач індивідуально виконує практичне завдання з використанням наданого інструментарію.

Адреса

вул. Якоба фон Петровича, 16

м. Чернівці

58000

Контактні дані

Тел. (0372) 52-34-08

e-mail: nmc_pto_cv @ukr.net

facebook

Графік роботи

Понеділок - П'ятниця: 8:30-17:00

Обідня перерва: 12:30-13:00

Вихідні: субота, неділя

Мапа

Меню