Установча сесія в межах ІВ кластеру «ЕЛЕКТРОІМПУЛЬС» щодо серії вебінарів «Маркетинг і логістика інновацій»

Електроімпульс 29.08.2022 129 серпня 2022 року Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Чернівецькій області (методист Вишневська Світлана), як партнер кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, педагогічні працівники Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки та відповідальні координатори від ЗП(ПТ)О України, як учасники педагогічного експерименту «Забезпечення якості підготовки майбутніх фахівців електротехнічного профілю в навчально-практичних центрах закладів професійної (професійно-технічної) освіти», (науковий керівник: Сергеєва Л.М., завідувач кафедри професійної та вищої освіти ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор педагогічних наук, професор; науковий консультант: Мірошніченко К. Б., експерт проєкту EU4skills, Президент ГО «ВАПП» ) долучились до установчої сесії в межах інноваційно віддаленого кластеру «ЕЛЕКТРОІМПУЛЬС».
У ході засідання було розглянуто питання підготовки до проведення вебінарів «Маркетинг і логістика інновацій». Мета серії вебінарі висвітлення інноваційних напрямів діяльності, підходів, принципів та методів їх впровадження в навчально-практичних центрах ЗП(ПТ)О учасників експерименту регіонального рівня, що спрямовані на забезпечення ефективності професійної підготовки майбутніх фахівців у центрах через задоволення нових потреб ринку праці. Окреслено структуру, розклад, умови та тематику майбутніх вебінарів.
Кінцевою метою копіткої і масштабної роботи — є оформлення напрацьованих навчальних матеріалів у підручник для майбутніх фахівців електротехнічного профілю за програмою експерименту регіонального рівня «Забезпечення якості підготовки майбутніх фахівців електротехнічного профілю в навчально-практичних центрах закладів професійної (професійно-технічної) освіти».
Окреме питання сесії — підготовка до Всеукраїнської конференції «Управління розвитком ЗП(ПТ)О на засадах педагогічної логістики: стан, реалії, досвід», яка відбудеться 17 листопада 2022 року на базі кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» та Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області.

Електроімпульс 29.08.2022 2

Електроімпульс 29.08.2022 3


 

Адреса

вул. Якоба фон Петровича, 16

м. Чернівці

58000

Контактні дані

Тел. (0372) 52-34-08

e-mail: nmc_pto_cv @ukr.net

facebook

Графік роботи

Понеділок - п'ятниця: 8.30 - 17.00

Обідня перерва: 12.00 - 12.30

Вихідні: субота, неділя

Мапа

Меню