ІВЕНТ КТЦСО «ТУРБОТА»

7 червня, у Всесвітній день турботи, у Чернівецькому КТЦСО «Турбота» відбувся івент з підведення підсумків співпраці з закладами професійної (професійно-технічної) освіти м. Чернівці, яка проводилася упродовж 2023/2024 навчального року відповідно до укладеної Угоди НМЦ ПТО у Чернівецькій області про партнерство та співробітництво з Чернівецьким комунальним територіальним центром соціального обслуговування «Турбота».
На захід були запрошені Світлана Микитюк, директор НМЦ ПТО у Чернівецькій області, Наталія Голубяк, методист НМЦ ПТО у Чернівецькій області, партнери з числа керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Чернівці Наталія Бойчук, Світлана Бартків (Вище професійне художнє училище №5 м.Чернівці), Роман Цвірінько, Ірина Палагнюк (Професійно-технічне училище № 8 ), Орися Цимбал (Чернівецький професійний ліцей сфери послуг), Василь Сідор (Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту), Юлія Плешка (Вище професійне училище № 3 м.Чернівці), Дмитро Філіпчук (Чернівецький професійний ліцей автомобільного сервісу), Олена Продан (Чернівецьке вище комерційне училище ДТЕУ), які упродовж 2023/2024 н.р. організували та проводили короткотривалі майстер-класи для внутрішньо переміщених осіб України похилого віку та надавали професійні послуги.
Ірина Давня, директор КТЗСО «Турбота», вручила гостям подяки за активну співпрацю, підтримку людей поважного віку, організацію та сприяння у проведенні майстер-класів в закладах професійно-технічної освіти м.Чернівці та пам’ятні сувеніри.
Організатори івенту Наталія Коцур та Неля Кириченко провели цікаву екскурсію відділенням денного перебування КТЗСО «Турбота», а Ярослав Українець, керівник вокального ансамблю «Гармонія «Турботи» разом з його учасницями презентували прекрасні вокальні номери.
Захід пройшов у теплій родинній атмосфері. Лунали слова подяки та сподівання на подальшу співпрацю.

Адреса

вул. Якоба фон Петровича, 16

м. Чернівці

58000

Контактні дані

Тел. (0372) 52-34-08

e-mail: nmc_pto_cv @ukr.net

facebook

Графік роботи

Понеділок - п'ятниця: 8.30 - 17.00

Обідня перерва: 12.00 - 12.30

Вихідні: субота, неділя

Мапа

Меню