НАВЧАННЯ ПЕДАГОГІВ ЗП(ПТ)О. ВЕБІНАР 2

6 червня 2024 року відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області на 2024 рік, відбувся черговий вебінар для педагогічних працівників ЗП(ПТ)О в межах на курсу «Створення якісного контенту для підготовки кваліфікованих робітників».
Під час вебінару Світлана Вишневська, методист Центру, розповіла слухачам про роль графічного оформлення навчальних матеріалів та розкрила основні питання:
🔖 Вплив графічного оформлення на сприйняття контенту.
🔖 Дотриманням авторських прав.
🔖 Принципи підбору графічних матеріалів.
Нагадаємо, курс розроблено НМЦ ПТО у Чернівецькій області з метою вдосконалення цифрових компетентностей педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Чернівецької області.
Навчання відбувається на платформах Microsoft Teams та Google Classroom. Для забезпечення ефективного навчання до кожної теми розроблені інструкції з інфографікою, відеоінструкції, практичні завдання в середовищі Google Classroom. Також з кожної теми додаються довідкові матеріали. Кожний слухач індивідуально виконує практичне завдання з використанням наданого інструментарію.

Адреса

вул. Якоба фон Петровича, 16

м. Чернівці

58000

Контактні дані

Тел. (0372) 52-34-08

e-mail: nmc_pto_cv @ukr.net

facebook

Графік роботи

Понеділок - п'ятниця: 8.30 - 17.00

Обідня перерва: 12.00 - 12.30

Вихідні: субота, неділя

Мапа

Меню