ОНЛАЙН-НАРАДА МОН

3 червня 2024 року відбулася онлайн-нарада організована директоратом професійної освіти Міністерства освіти і науки України та представниками Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), щодо поширення досвіду застосування курсу «Демократія: ідеї на практиці» серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти України.
Чернівецьку область на нараді представляли — методист Центру, Світлана Вишневська та педагогічні працівники ДПТНЗ «Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту».
Під час наради Ірина Шумік, генеральний директор директорату професійної освіти МОН, зазначила, що з метою формування громадянської компетентності майбутніх кваліфікованих робітників, рекомендовано впровадити курс «Демократія: ідеї на практиці» в освітній процес закладів професійної освіти, включивши програму курсу до робочих навчальних планів ЗП(ПТ)О. Відповідно ДПО МОН готуються листи та рекомендації для поширення досвіду викладання курсу серед закладів П(ПТ)О України.
Нагадаємо, у 2022-2023 навчальному році в Україні розпочалося впровадження курсу громадянської освіти для закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Демократія: ідеї на практиці» відповідно до листа Директорату професійної освіти МОН України від 15.09.2022 № 5/703-22. У пілотуванні взяли участь 13 закладах професійної (професійно-технічної) освіти з одинадцяти регіоні України, серед них ДПТНЗ «Чернівецький ліцей залізничного транспорту».
НМЦ ПТО у Чернівецькій області у 2022-2023 навчальному році здійснювався моніторинг пілотування курсу «Демократія: ідеї на практиці» для закладів П(ПТ)О. За результатами моніторингу було надано рекомендації щодо запровадження курсу в закладах П(ПТ)О області.
З результатами моніторингового дослідження та рекомендаціями можна ознайомитися на сайті Центру за покликанням: https://cutt.ly/eeu1pMOV

Адреса

вул. Якоба фон Петровича, 16

м. Чернівці

58000

Контактні дані

Тел. (0372) 52-34-08

e-mail: nmc_pto_cv @ukr.net

facebook

Графік роботи

Понеділок - п'ятниця: 8.30 - 17.00

Обідня перерва: 12.00 - 12.30

Вихідні: субота, неділя

Мапа

Меню