ВДОСКОНАЛЮЄМО ЦИФРОВІ КОМПЕТЕНТНОСТІ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗП(ПТ)О

30 травня 2024 року в межах Декади ПТО Чернівецької області (наказ ДОН ЧОВА від 13.05.2024 № 169) та відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області на 2024 рік, стартувало навчання для педагогічних працівників ЗП(ПТ)О на курсі «Створення якісного контенту для підготовки кваліфікованих робітників». На курс зареєструвалося 59 педагогічних працівників з 15 закладів П(ПТ)О області.
Нагадаємо, курс розроблено НМЦ ПТО у Чернівецькій області з метою вдосконалення цифрових компетентностей педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Чернівецької області.
Перший вебінар був присвячений практичним аспектам створення якісного освітнього контенту. Світлана Вишневська, методист Центру, познайомила слухачів з етапами розробки електронних навчальних матеріалів та особливостями платформи для створення електронних курсів Articulate 360.
Під час вебінару педагоги дізналися:
🔖 Про сучасні тенденції у педагогічному дизайні.
🔖 Розглянули модель ADDIE — для створення електронних навчальних матеріалів.
🔖 Про поняттям Microlearning відповідно до стандартів педагогічного дизайну та мотиваційну модель ARCS.
Навчання відбувається на платформах Microsoft Teams та Google Classroom. Для забезпечення ефективного навчання до кожної теми розроблені інструкції з інфографікою, відеоінструкції, практичні завдання в середовищі Google Classroom. Також з кожної теми додаються довідкові матеріали. Кожний слухач індивідуально виконує практичне завдання з використанням наданого інструментарію.

Адреса

вул. Якоба фон Петровича, 16

м. Чернівці

58000

Контактні дані

Тел. (0372) 52-34-08

e-mail: nmc_pto_cv @ukr.net

facebook

Графік роботи

Понеділок - п'ятниця: 8.30 - 17.00

Обідня перерва: 12.00 - 12.30

Вихідні: субота, неділя

Мапа

Меню